"A Duna hullámtere ezer sziget vadregényes világa"®  
 
 
 
 
10 érv, hogy miért jó nálunk kempingezni:
  • 1. Mert az áremelés ellenére is ez a környék legjobb megoldása.
  • 2. Mert folyamatosan fejlesztjük az eszközparkot.
  • 3. Mert évről évre új lehetőségeket teremtünk a kikapcsolódásra.
  • 4. Mert új teraszunk lett.
  • 5. Mert új kommunális részleget telepítettünk.
  • 6. Mert a gyerekeknek is csináltunk kalandparkot.
  • 7. Mert nálunk munkálkodik az év túravezetője.
  • 8. Mert pontos térképet és korrekt túratervet adunk.
  • 9. Mert újra működik a gyerekmedence.
  • 10. Mert mi mentünk a leggyorsabban, de sosem legyen rá szükséged.
Hullámtéri vízbetáplálás:

40 m3/s

Feliratkozás hírlevélre




 2018
Október
 
      H  KSze Cs  PSzo  V
40 1234567
41 891011121314
42 15161718192021
43 22232425262728
44 293031
 
Ma 2018. 10. 20, szombat
Vendel napja van.
Holnap Orsolya napja lesz.




 

Aktualitások - Akciók

Versenyeredmények: VÍZITÚRA KUPA - Dunakiliti


Eredmény: 116 egység 194 versenyző 15 kategóriában

TK-N1

TagokEgyesület
165Maléth JuliannaAVSE
2ó 49p 9mp
2298Ádám DorottyaMTK / Budapest
3ó 15p 21mp
334Hargitai KatalinNincs egyesületben
3ó 15p 29mp

TK-F1-50+

TagokEgyesület
1420Palsa FerencNincs egyesületben
2ó 25p 29mp
2231Bacsa GyörgyAgárd
2ó 30p 16mp
333Juhász GáborDKSC Miskolc
2ó 30p 34mp
442Benke KálmánSzentendrei Kajak-Kenu SE
2ó 39p 23mp
5162Szabadkai GáborDunaföldvár
2ó 47p 18mp
6272Dr Szigeti Tamásnincs
2ó 49p 22mp
7464Bagyinszki Istvánnincs
2ó 52p 0mp
8443Dragon TiborNincs egyesületben
2ó 58p 9mp
9234Schrauf IstvánNincs egyesületben
3ó 5p 59mp
10278Katona GyörgyNincs egyesületben
3ó 26p 45mp
11450Reizinger RóbertNincs egyesületben
4ó 0p 22mp
12419Stark ErnőNincs egyesületben
4ó 37p 50mp
12418Varga ÁgostonNincs egyesületben
4ó 37p 50mp

TK-F1-50–

TagokEgyesület
1472Kolb TamásPörnyeszi Team
2ó 22p 36mp
2414Beck LászlóVadkacsa Egyesület
2ó 37p 2mp
323IOVANEL SebastianTemesvar
2ó 39p 30mp
424Németh GéizaTemesvar
2ó 49p 48mp
5262Rácz MiklósPörnyeszi Team
2ó 50p 34mp
6449Maróti IstvánSzigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
2ó 51p 55mp
727Tamás MarcelNincs egyesületben
2ó 59p 11mp

TK-F2

TagokEgyesület
199Belecciu Mihai, Cernescu MariusWater House Timisoara
2ó 12p 18mp
221Bak Károly, Horák AttilaDSE Kiskunlacháza
2ó 12p 41mp
3481Lőrincz Géza, Willinger Krisztiánnincs
2ó 35p 40mp
425Sallay Miklós, Sallay-Apor DánielNincs egyesületben
2ó 41p 58mp
5425Borbély Sándor, Varga József LajosNincs egyesületben
3ó 14p 9mp

TK-V2

TagokEgyesület
118Barabás József, Dominkovics KrisztaELMŰ
2ó 30p 9mp
2456Földházi Tibor, Tóth AnikóNincs egyesületben
2ó 39p 19mp
3342Fehér Anna, Fehér LászlóNincs egyesületben
2ó 52p 35mp
451Bagyula Kristóf, Fehér ViolaNincs egyesületben
2ó 58p 7mp

TC-F2

TagokEgyesület
1469Horváth Márton, Süvegh LászlóNincs egyesületben
2ó 35p 56mp
2479Van Vlcer, Zdenik HerzanNincs egyesületben
2ó 37p 0mp
311Angyal Henrik, Balogh GáborKDSE Szigethalom
2ó 38p 44mp
444Kakas Tamás, Pobori KrisztiánSzabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
2ó 43p 46mp
535Király Csaba, Szatmári JózsefMosonmagyaróvári VSE
3ó 23p 35mp
6444Nyilas Gergely, Várnai ZsoltNincs egyesületben
3ó 38p 25mp

TC-V2

TagokEgyesület
126Aipli Sándor, Aipliné Tóth IlonaDSE Kiskunlacháza
2ó 53p 21mp
277Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács JoliDSE Kiskunlacháza
2ó 55p 49mp
3271Faltusz Róbert, Szigeti ÁgnesFaltusz team-GYVSE
2ó 59p 34mp
4281Varga Béla, Varga NinaNincs egyesületben
3ó 20p 1mp
5477Kiss Evelin, Réti KornélNincs egyesületben
3ó 25p 49mp
6412Pozsonyi Gabriella, Vieland ÁgnesSzabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
3ó 31p 40mp
7426Lillik Zoltán, Németh AnitaWeking SKKE
3ó 32p 55mp
8421Sejben Csilla, Szeberényi GáborNincs egyesületben
4ó 11p 12mp
9476Burits Eszter, Tomacsek TamásNincs egyesületben
5ó 33p 26mp

TC-3

TagokEgyesület
1434Csizmár Orsolya, Mészáros Bence, Temesvári AttilaGödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior Klub
3ó 8p 17mp
228Dolmány Anikó, Fehér József, Németh GáborSzabadcsapatok Rekreációs és Vízisport Egyesület
3ó 15p 33mp
345Csákó István, Sándor László, Schrauf LászlóNincs egyesületben
3ó 17p 35mp
4416Rovó András, Szakos Roland, Zentai ÁdámBandi bá és a lufisok
3ó 31p 24mp
5437Hankóczi Gábor, Jakab Janina, Katona DóraMAFC Hangower
3ó 35p 27mp
6436Kozár Eszter, Papp Virág, Tahy ViktorMAFC Hangower
3ó 39p 46mp
7452Kuller Tibor, Rosta András, Rosta MátéNincs egyesületben
3ó 57p 5mp
8439Oravecz Boglárka, Oravecz László, Szűcs GáborMAFC Hangower
4ó 31p 31mp
9438Hanh Kristóf, Katona Gergő, Pichler ZsófiaMAFC Hangower
4ó 39p 45mp

TC-4

TagokEgyesület
1482Bolyki Barna, Cserveny Réka, László Ábel, Olman CsanádNincs egyesületben
2ó 56p 59mp
27Balogh Eszter, Földesi Katalin, Hajdú István, Víg GézaSzigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
3ó 7p 15mp
3432Boros Zsuzsanna, Fülöp Márk, Kapovári László, Rapcsák LászlóDSE Kiskunlacháza
3ó 26p 4mp
4423Baranyai Csaba, Dicsa Mihály Károly, Opauszki IstvánPinty
3ó 44p 29mp
5447Szomorjai Bálint, Szomorjai Benedek, Szomorjai Ferenc, Szomorjai FerencSzigetszentmiklósi Vízi Sport Egyesület
4ó 8p 57mp

SEAK

TagokEgyesület
1466Turi AttilaVulcanus Badacsonytomaj
2ó 39p 28mp
250Skoda TamásKormorán KKE Csákánydoroszló
2ó 43p 22mp
3478Seakayar Vir HronNincs egyesületben
2ó 43p 28mp
4417Filicki TiborNincs egyesületben
2ó 44p 1mp
5266Szabó ZsoltDunaföldvár
2ó 58p 20mp
6273Szücs ImrePomázi Futó Bajnokok SE
3ó 12p 11mp
7460Czencz FerencMosonmagyaróvár MVSE
3ó 29p 9mp
8461Cserpes Tibor FerencNincs egyesületben
3ó 47p 8mp
9468Szűcs ZoltánNincs egyesületben
3ó 47p 13mp

K-1

TagokEgyesület
1451Salga IstvánMosonmagyaróvári VSE
2ó 8p 27mp
2462Kóródi LőrincMosonmagyaróvári VSE
2ó 8p 29mp
3459Szilágyi BenedekNincs egyesületben
2ó 10p 6mp
41Pénzes CsabaDunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó Sportegyesület
2ó 12p 31mp
5455Rechnitzer ZoltánNincs egyesületben
2ó 20p 59mp
6463Kóródi VencelMosonmagyaróvári VSE
2ó 21p 58mp
716Körmendi LászlóBajai Spartacus SC. BAJA
2ó 30p 29mp
8470Fejős AndorNincs egyesületben
2ó 47p 13mp
949Bándi ÁdámMULTI SE
2ó 47p 27mp
1070Gulyás IstvánNincs egyesületben
2ó 47p 38mp
1155Bratu PéterMULTI SE
2ó 47p 44mp
12429Kardos DóriMULTI SE
2ó 48p 0mp
13430Román PanniMULTI SE
2ó 48p 14mp
1458Harami HajnalMULTI SE
2ó 56p 48mp
15431Ménes ZsomborMULTI SE
3ó 0p 12mp
16428Vajda SzonjaMULTI SE
3ó 10p 50mp
17473Szabó MelittaNincs egyesületben
3ó 11p 3mp
18474Mátyás BarbaraNincs egyesületben
3ó 54p 19mp

K-2 OPEN

TagokEgyesület
117Váczai Enikő, Vona CsabaGödi SE Kajak-Kenu
2ó 10p 14mp
254Bertesina Aldo, Bratu ZsigmondMULTI SE
2ó 18p 24mp
3465Iványi Zalán, Korner AttilaNincs egyesületben
2ó 33p 26mp
4415Hegyi Lili, Pénteki SzofiNincs egyesületben
2ó 56p 24mp
5471Ásványi Olivér, Horváth DávidNincs egyesületben
2ó 59p 32mp
6427Eich Botond, Posch GergelyMULTI SE
3ó 4p 6mp

C-1 OPEN

TagokEgyesület
1458Cseh TamásNincs egyesületben
2ó 56p 41mp
2411Fejes JózsefMosonmagyaróvár MVSE
3ó 33p 6mp
3413Bokodi IstvánNincs egyesületben
5ó 24p 22mp

Kenu 2-3-4 OPEN

TagokEgyesület
1475Kószás József, Kószás Zalán, Takács László, Takács ZomborNincs egyesületben
1ó 28p 51mp
2454Szabó Attila, Szabó Flóra, Szedlák PéterNincs egyesületben
1ó 29p 22mp
3435Kiss Attila, Szmoleniczki ZsoltNincs egyesületben
1ó 36p 42mp
4448Németh András, Némethné Tudja Éva, Róbert Katalin, Tőkés KingaNincs egyesületben
1ó 45p 18mp
5424Biewald Attila, Biewald Nóra, Hódosi AnnaNincs egyesületben
2ó 8p 16mp
6467Fehér Levente, Kakas MátyásNincs egyesületben
2ó 30p 35mp
7422Brodmann Márton Boldizsár, Brodmann Tamás, Zólya Andrea CsillaNincs egyesületben
2ó 37p 9mp
8453Cseri Eszter, Lencse ÁdámNincs egyesületben
3ó 20p 39mp

Kajak 1-2 OPEN

TagokEgyesület
1292Balogh László, Szikora JánosDSE Kiskunlacháza
1ó 15p 11mp
2440Major BálintGraboplast Győri Vízisport Egyesület
1ó 17p 29mp
3442Tibold GergelyGraboplast Győri Vízisport Egyesület
1ó 18p 22mp
4457Vincze Barna BenedekNincs egyesületben
1ó 19p 47mp
575Szabados GáborSzigetszentmiklósi VSE
1ó 25p 12mp
6483Szilágyi JúliaNincs egyesületben
1ó 27p 0mp
7480Soltész ÁgnesNincs egyesületben
1ó 29p 27mp
8446Rácz ÁdámNincs egyesületben
1ó 36p 27mp
9445Rácz AdriánNincs egyesületben
1ó 38p 13mp
10441Demeter ZsoltGraboplast Győri Vízisport Egyesület
1ó 38p 42mp
11433Pásztor GyörgyNincs egyesületben
1ó 42p 40mp

Összesítés: Verseny

TagokEgyesületKategória
1451Salga IstvánMosonmagyaróvári VSEK-1
2ó 8p 27mp
2462Kóródi LőrincMosonmagyaróvári VSEK-1
2ó 8p 29mp
3459Szilágyi BenedekNincs egyesületbenK-1
2ó 10p 6mp
417Váczai Enikő, Vona CsabaGödi SE Kajak-KenuK-2 OPEN
2ó 10p 14mp
599Belecciu Mihai, Cernescu MariusWater House TimisoaraTK-F2
2ó 12p 18mp
61Pénzes CsabaDunakeszi Sárkányhajó Kajak-kenu és Önkéntes Tűzoltó SportegyesületK-1
2ó 12p 31mp
721Bak Károly, Horák AttilaDSE KiskunlacházaTK-F2
2ó 12p 41mp
854Bertesina Aldo, Bratu ZsigmondMULTI SEK-2 OPEN
2ó 18p 24mp
9455Rechnitzer ZoltánNincs egyesületbenK-1
2ó 20p 59mp
10463Kóródi VencelMosonmagyaróvári VSEK-1
2ó 21p 58mp
11472Kolb TamásPörnyeszi TeamTK-F1-50–
2ó 22p 36mp
12420Palsa FerencNincs egyesületbenTK-F1-50+
2ó 25p 29mp
1318Barabás József, Dominkovics KrisztaELMŰTK-V2
2ó 30p 9mp
14231Bacsa GyörgyAgárdTK-F1-50+
2ó 30p 16mp
1516Körmendi LászlóBajai Spartacus SC. BAJAK-1
2ó 30p 29mp
1633Juhász GáborDKSC MiskolcTK-F1-50+
2ó 30p 34mp
17465Iványi Zalán, Korner AttilaNincs egyesületbenK-2 OPEN
2ó 33p 26mp
18481Lőrincz Géza, Willinger KrisztiánnincsTK-F2
2ó 35p 40mp
19469Horváth Márton, Süvegh LászlóNincs egyesületbenTC-F2
2ó 35p 56mp
20479Van Vlcer, Zdenik HerzanNincs egyesületbenTC-F2
2ó 37p 0mp
21414Beck LászlóVadkacsa EgyesületTK-F1-50–
2ó 37p 2mp
2211Angyal Henrik, Balogh GáborKDSE SzigethalomTC-F2
2ó 38p 44mp
23456Földházi Tibor, Tóth AnikóNincs egyesületbenTK-V2
2ó 39p 19mp
2442Benke KálmánSzentendrei Kajak-Kenu SETK-F1-50+
2ó 39p 23mp
25466Turi AttilaVulcanus BadacsonytomajSEAK
2ó 39p 28mp
2623IOVANEL SebastianTemesvarTK-F1-50–
2ó 39p 30mp
2725Sallay Miklós, Sallay-Apor DánielNincs egyesületbenTK-F2
2ó 41p 58mp
2850Skoda TamásKormorán KKE CsákánydoroszlóSEAK
2ó 43p 22mp
29478Seakayar Vir HronNincs egyesületbenSEAK
2ó 43p 28mp
3044Kakas Tamás, Pobori KrisztiánSzabadcsapatok Rekreációs és Vízisport EgyesületTC-F2
2ó 43p 46mp
31417Filicki TiborNincs egyesületbenSEAK
2ó 44p 1mp
32470Fejős AndorNincs egyesületbenK-1
2ó 47p 13mp
33162Szabadkai GáborDunaföldvárTK-F1-50+
2ó 47p 18mp
3449Bándi ÁdámMULTI SEK-1
2ó 47p 27mp
3570Gulyás IstvánNincs egyesületbenK-1
2ó 47p 38mp
3655Bratu PéterMULTI SEK-1
2ó 47p 44mp
37429Kardos DóriMULTI SEK-1
2ó 48p 0mp
38430Román PanniMULTI SEK-1
2ó 48p 14mp
3965Maléth JuliannaAVSETK-N1
2ó 49p 9mp
40272Dr Szigeti TamásnincsTK-F1-50+
2ó 49p 22mp
4124Németh GéizaTemesvarTK-F1-50–
2ó 49p 48mp
42262Rácz MiklósPörnyeszi TeamTK-F1-50–
2ó 50p 34mp
43449Maróti IstvánSzigetszentmiklósi Vízi Sport EgyesületTK-F1-50–
2ó 51p 55mp
44464Bagyinszki IstvánnincsTK-F1-50+
2ó 52p 0mp
45342Fehér Anna, Fehér LászlóNincs egyesületbenTK-V2
2ó 52p 35mp
4626Aipli Sándor, Aipliné Tóth IlonaDSE KiskunlacházaTC-V2
2ó 53p 21mp
4777Pásztor Gyula, Pásztorné Kovács JoliDSE KiskunlacházaTC-V2
2ó 55p 49mp
48415Hegyi Lili, Pénteki SzofiNincs egyesületbenK-2 OPEN
2ó 56p 24mp
49458Cseh TamásNincs egyesületbenC-1 OPEN
2ó 56p 41mp
5058Harami HajnalMULTI SEK-1
2ó 56p 48mp
51482Bolyki Barna, Cserveny Réka, László Ábel, Olman CsanádNincs egyesületbenTC-4
2ó 56p 59mp
5251Bagyula Kristóf, Fehér ViolaNincs egyesületbenTK-V2
2ó 58p 7mp
53443Dragon TiborNincs egyesületbenTK-F1-50+
2ó 58p 9mp
54266Szabó ZsoltDunaföldvárSEAK
2ó 58p 20mp
5527Tamás MarcelNincs egyesületbenTK-F1-50–
2ó 59p 11mp
56471Ásványi Olivér, Horváth DávidNincs egyesületbenK-2 OPEN
2ó 59p 32mp
57271Faltusz Róbert, Szigeti ÁgnesFaltusz team-GYVSETC-V2
2ó 59p 34mp
58431Ménes ZsomborMULTI SEK-1
3ó 0p 12mp
59427Eich Botond, Posch GergelyMULTI SEK-2 OPEN
3ó 4p 6mp
60234Schrauf IstvánNincs egyesületbenTK-F1-50+
3ó 5p 59mp
617Balogh Eszter, Földesi Katalin, Hajdú István, Víg GézaSzigetszentmiklósi Vízi Sport EgyesületTC-4
3ó 7p 15mp
62434Csizmár Orsolya, Mészáros Bence, Temesvári AttilaGödi SE Kajak-Kenu Szakosztály, Senior KlubTC-3
3ó 8p 17mp
63428Vajda SzonjaMULTI SEK-1
3ó 10p 50mp
64473Szabó MelittaNincs egyesületbenK-1
3ó 11p 3mp
65273Szücs ImrePomázi Futó Bajnokok SESEAK
3ó 12p 11mp
66425Borbély Sándor, Varga József LajosNincs egyesületbenTK-F2
3ó 14p 9mp
67298Ádám DorottyaMTK / BudapestTK-N1
3ó 15p 21mp
6834Hargitai KatalinNincs egyesületbenTK-N1
3ó 15p 29mp
6928Dolmány Anikó, Fehér József, Németh GáborSzabadcsapatok Rekreációs és Vízisport EgyesületTC-3
3ó 15p 33mp
7045Csákó István, Sándor László, Schrauf LászlóNincs egyesületbenTC-3
3ó 17p 35mp
71281Varga Béla, Varga NinaNincs egyesületbenTC-V2
3ó 20p 1mp
7235Király Csaba, Szatmári JózsefMosonmagyaróvári VSETC-F2
3ó 23p 35mp
73477Kiss Evelin, Réti KornélNincs egyesületbenTC-V2
3ó 25p 49mp
74432Boros Zsuzsanna, Fülöp Márk, Kapovári László, Rapcsák LászlóDSE KiskunlacházaTC-4
3ó 26p 4mp
75278Katona GyörgyNincs egyesületbenTK-F1-50+
3ó 26p 45mp
76460Czencz FerencMosonmagyaróvár MVSESEAK
3ó 29p 9mp
77416Rovó András, Szakos Roland, Zentai ÁdámBandi bá és a lufisokTC-3
3ó 31p 24mp
78412Pozsonyi Gabriella, Vieland ÁgnesSzabadcsapatok Rekreációs és Vízisport EgyesületTC-V2
3ó 31p 40mp
79426Lillik Zoltán, Németh AnitaWeking SKKETC-V2
3ó 32p 55mp
80411Fejes JózsefMosonmagyaróvár MVSEC-1 OPEN
3ó 33p 6mp
81437Hankóczi Gábor, Jakab Janina, Katona DóraMAFC HangowerTC-3
3ó 35p 27mp
82444Nyilas Gergely, Várnai ZsoltNincs egyesületbenTC-F2
3ó 38p 25mp
83436Kozár Eszter, Papp Virág, Tahy ViktorMAFC HangowerTC-3
3ó 39p 46mp
84423Baranyai Csaba, Dicsa Mihály Károly, Opauszki IstvánPintyTC-4
3ó 44p 29mp
85461Cserpes Tibor FerencNincs egyesületbenSEAK
3ó 47p 8mp
86468Szűcs ZoltánNincs egyesületbenSEAK
3ó 47p 13mp
87474Mátyás BarbaraNincs egyesületbenK-1
3ó 54p 19mp
88452Kuller Tibor, Rosta András, Rosta MátéNincs egyesületbenTC-3
3ó 57p 5mp
89450Reizinger RóbertNincs egyesületbenTK-F1-50+
4ó 0p 22mp
90447Szomorjai Bálint, Szomorjai Benedek, Szomorjai Ferenc, Szomorjai FerencSzigetszentmiklósi Vízi Sport EgyesületTC-4
4ó 8p 57mp
91421Sejben Csilla, Szeberényi GáborNincs egyesületbenTC-V2
4ó 11p 12mp
92439Oravecz Boglárka, Oravecz László, Szűcs GáborMAFC HangowerTC-3
4ó 31p 31mp
93419Stark ErnőNincs egyesületbenTK-F1-50+
4ó 37p 50mp
93418Varga ÁgostonNincs egyesületbenTK-F1-50+
4ó 37p 50mp
94438Hanh Kristóf, Katona Gergő, Pichler ZsófiaMAFC HangowerTC-3
4ó 39p 45mp
95413Bokodi IstvánNincs egyesületbenC-1 OPEN
5ó 24p 22mp
96476Burits Eszter, Tomacsek TamásNincs egyesületbenTC-V2
5ó 33p 26mp

Összesítés: Friss túrázó

TagokEgyesületKategória
1292Balogh László, Szikora JánosDSE KiskunlacházaKajak 1-2 OPEN
1ó 15p 11mp
2440Major BálintGraboplast Győri Vízisport EgyesületKajak 1-2 OPEN
1ó 17p 29mp
3442Tibold GergelyGraboplast Győri Vízisport EgyesületKajak 1-2 OPEN
1ó 18p 22mp
4457Vincze Barna BenedekNincs egyesületbenKajak 1-2 OPEN
1ó 19p 47mp
575Szabados GáborSzigetszentmiklósi VSEKajak 1-2 OPEN
1ó 25p 12mp
6483Szilágyi JúliaNincs egyesületbenKajak 1-2 OPEN
1ó 27p 0mp
7475Kószás József, Kószás Zalán, Takács László, Takács ZomborNincs egyesületbenKenu 2-3-4 OPEN
1ó 28p 51mp
8454Szabó Attila, Szabó Flóra, Szedlák PéterNincs egyesületbenKenu 2-3-4 OPEN
1ó 29p 22mp
9480Soltész ÁgnesNincs egyesületbenKajak 1-2 OPEN
1ó 29p 27mp
10446Rácz ÁdámNincs egyesületbenKajak 1-2 OPEN
1ó 36p 27mp
11435Kiss Attila, Szmoleniczki ZsoltNincs egyesületbenKenu 2-3-4 OPEN
1ó 36p 42mp
12445Rácz AdriánNincs egyesületbenKajak 1-2 OPEN
1ó 38p 13mp
13441Demeter ZsoltGraboplast Győri Vízisport EgyesületKajak 1-2 OPEN
1ó 38p 42mp
14433Pásztor GyörgyNincs egyesületbenKajak 1-2 OPEN
1ó 42p 40mp
15448Németh András, Némethné Tudja Éva, Róbert Katalin, Tőkés KingaNincs egyesületbenKenu 2-3-4 OPEN
1ó 45p 18mp
16424Biewald Attila, Biewald Nóra, Hódosi AnnaNincs egyesületbenKenu 2-3-4 OPEN
2ó 8p 16mp
17467Fehér Levente, Kakas MátyásNincs egyesületbenKenu 2-3-4 OPEN
2ó 30p 35mp
18422Brodmann Márton Boldizsár, Brodmann Tamás, Zólya Andrea CsillaNincs egyesületbenKenu 2-3-4 OPEN
2ó 37p 9mp
19453Cseri Eszter, Lencse ÁdámNincs egyesületbenKenu 2-3-4 OPEN
3ó 20p 39mp
 
  ©2016 Felső - Szigetközi Szabadidő és Vízi Sport Egyesület   E-mail: info@vadviz-kemping.hu   Telefon: +36 (30) 4866-922